Atlaižu ceļvedis

Atlaižu veids

Mērķis

Kategorija

Kur izmantot

Sezona

Veselība

Activ&Spa piedāvā masāžas, SPA rituālus, skaistumkopšanas procedūras (kopšanas procedūras sejai un ķermenim), lai Jūs izskatītos un justos pasakaini. 

Atlaide
25%

Klasiskā masāža ir viens no senākajiem ārstniecības veidiem - gandrīz tik pat sena kā cilvēks. Ir kaites, kur vibromasāžas iedarbība var būt pārāk spēcīga, un nepieciešami roku pieskārieni, tajā mirklī neaizstājama kļūst klasiskā masāža.

Atlaide
10%

Medicīnas centrs Mā – Re piedāvā ārstniecisko masāžu jaunajām māmiņām, kura uzlabos asins riti un vielmaiņu, organismu atjaunošanos pēc dzemdībām un mazinās slodzi uz mugurkaulu.

Atlaide
10%

Refleksoterāpija- tā ir pēdu masāža, kas labvēlīgi iedarbojas uz visu ķermeni.  Izmanto iespēju norēķināties ar 10% atlaidi, uzrādot MansRealto lojaliātes karti!

Atlaide
10%

Atbrīvojies no ikdienas spriedzes ar šokolādes masāžu un izmanto 10% atlaidi ko sniedz MansRealto lojalitātes karte.

Atlaide
10%

Medus masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām, kas uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos un veicina sārņu ātrāku izvadīšanu no organisma.

Atlaide
10%

Brilles ir daudz vairāk nekā vienkārši palīgs redzes uzlabošanai, tas ir arī stila elements, kas izceļ Tavu personību. Nāc uz Outlet Optika un izvēlies savas brilles plašajā zīmolu klāstā.

Atlaide
10%

Manaslecas.lv ir kas vairāk kā tikai interneta veikals kontaktlēcu lietotājiem. Manaslecas.lv veidotāji ir radījuši Manaslecas.lv A'telpa  - vietu, kur vari atpūsties, kamēr speciālisti parūpēsies par Tavām acīm. 

Atlaide
10%

Ja Tu strādā ar datoru, daudz lasi, ilgstoši vadi automašīnu vai uzturies telpās ar kondicionētu gaisu un sajūti acīs diskomfortu – Active Moisture acu mitrinošie pilieni palīdzēs Tavām acīm atgūt komforta sajūtu!

Atlaide
15%

Ekspresīvās pašizpausmes nodarbības bērniem un pusaudžiem, pieaugušajiem. Mākslas terapijas treniņš = diagnostika + psihoterapija + psihokorekcija + apmācība + radoša darbība.

Atlaide
10%

Uzņēmums specializējas diagnostikas, radioloģijas, rehabilitācijas, fizikālās terapijas,fizioterapijas, ķirurģijas, otorinolaringoloģijas, ginekoloģijas, pacientu aprūpes un neatliekamās palīdzības preču piegādē.

Atlaide
0%

Cilvēka ķermenis ir kā lasāma karte – jārūpējas, lai laime un ikdienā baudītas miera minūtes atspoguļotos viņa stājā, smaidā un dzīvespriekā. Elisange elegantais un krāšņais spa salons piedāvā ceļojumu citā pasaulē.

atlaide
10%

Klīnika, kur svarīgas harmoniskas pacienta un ārsta attiecības skaista un vesela smaida radīšanai. Smaids – tas ir veselības un panākumu simbols!

Atlaide
5%

Franču aristokrātijas dzīvesveida iedvesmotais SPA salons ar plašu procedūru klāstu jebkurām vēlmēm.

Atlaide
5%

Medus masāža veselības centrā Mā Re. Medus masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām, kas uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos un veicina sārņu ātrāku izvadīšanu no organisma. Uzdāvini FromMe.lv relaksējošas dāvanas!

Atlaide

Masāžas salons Sentio aicina baudīt ārstnieciski klasisko masāžu.Cilvēka ķermeni caurstrāvo enerģiju straumes, kuras dēvē par meridiāniem. Vienmērīga enerģijas plūsma ir vitāli svarīga, lai cilvēks justos fiziski un garīgi vesels.

Atlaide
5%

Ķīpsalas peldbaseina sporta komplekss ir vieta, kur veselīgi pavadīt laiku visai ģimenei. Piemērotas aktivitātes jebkuram cilvēkam un prieks visai dienai!

Atlaide
5%

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu