Vējtur

Par piedāvājumu

    Pie mums vienmēr ir atrodami visu Latvijas tūroperatoru jaunākie, karstākie pēdējā brīža ceļojumi un speciālie piedāvājumi. Pludmales atpūta, kalnu slepošanas tūres vai ekskursijas labākajos kūrortos - mums ir liels daudz autobusu braucienu piedāvajumu klasts uz vienu dienu, nedeļu un ilgāk. Garastāvokli noteikti uzlabos Spa atpūta kā Latvijā, tā arī Lietuvā un Igaunijā.

    Piedāvājam tūrisma pakalpojumu pilnu spektru. Ja laika trūkuma dēļ neesat spējīgi apciemot mūs birojā, tad esat laipni aicināti sazināties telefoniski vai caur epastu. Mēs pieņemam pasūtījumus ne tikai darba laikā, bet arī brīvdienās un darba dienu vakaros, jo rezervācijas sistēmas darbojas visu diennakti un vietas uz Jūsu izvēlēto ceļojumu var tikt rezervētas arī ārpus darba laika. Piedāvājam arī tūrisma apdrošināšanas polises, kurām pielāgosim Mans Realto atlaidi 5% apmērā. Rakstiet mēs atradīsim labāko tieši Jums!

    Tūrisma aģentūra Vējtur ir vienmēr veiksmīga izvēle!

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
+37127888452
Birojs:
Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu