Manaslecas.lv

Par piedāvājumu

    Manaslēcas .lv veikals piedāvā plašu kontaktlēcu izvēli, lēcu šķīdumus un saulesbrilles. Savukārt Manaslecas.lv A'telpa gaidīs Tavas acis Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37,  kurā izmanto mūsdienīgāko redzes pārbaudes aparatūru, jo Manaslecas.lv A'telpā ir apkopots labākais, ko pasaules optikas nozares ražotāji šobrīd ir izgudrojuši, un daudz kas no tā nav redzēts arī visā Baltijā!

    Manaslecas.lv SPOT gaidīs Tevi tc Riga plaza, Mūkusalas ielā 71. SPOT ir interneta veikala Manaslecas.lv radīta tirdzniecības kapsula ar mērķi apkalpot visus kontaktlēcu lietotājus. Šis SPOTS nodrošina iespēju saņemt kontaktlēcas un tām piemērotus kopšanas līdzekļus uzreiz un uz vietas, netērējot laiku pasūtījumu veikšanai un gaidot tā piegādi.

    Mums ir plašs, vairāk nekā 25 veidu optisko kontaktlēcu piedāvājums, tostarp – krāsainās lēcas no vadošajiem ražotājiem, visprofesionālākie konsultanti un superātrs klientu serviss – tas viss Tevi sagaidīs vienā vietā, iekš Manaslecas.lv SPOT.
    Ienāc parūpēties par savām acīm!

    Uzrādi MansRealto atlaižu karti un saņem 10% atlaidi jebkuriemm Manaslecas.lv produktiem (atlaide tiek rēķināta no standarta cenas, kas nesummējas ar tekošo akciju).

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Birojs:
K.Valdemāra 37, Rīga, LV-1010

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu