Atlaižu ceļvedis

Atlaižu veids

Mērķis

Kategorija

Kur izmantot

Sezona

Restorānu piedāvājumi

Ja jūti izsalkumu un vēlies ko patiešām garšīgu, zvani Pica Lulū, un saņem 10% atlaidi savam pasūtījumam lietojot atslēgas vārdu "Realto". Piedāvājums attiecas tikai uz pasūtījumiem no Realto birojiem.

Pica Lulū
10%

Kebabs Fix piedāvā ne tikai austrumniecisko kebabu, bet arī siera vrapu, dienvidnieku zupas un sulīgo cūkgaļas kebabu amerikāņu gaumē. Realto nomniekiem, 10% atlaide!

Atlaide
10%

MOONShine ir mūzikālais blues, jazz & rockabilly restorāns Vecrīgas sirdī, kas pārsteidz ar interesantu amerikānisko dizaina risinājumu, kur katra lieta un vieta ir īpaša, ar savu stāstu. 

Atlaide
10%

Esat laipni gaidīti restorānā RĪGAS ATSLĒGA (KEY to RIGA), lai brokastotu, pusdienotu, vakariņotu..., lai svinētu, jūtoties kā kungs un ķēniņš!

Atlaide maltītei
10%

Apskatiet Odzienas muižas kompleksu ar neogotikas pērli - Odzienas pili, apmeklējot pilsbrūzi un nodegustējot turpat darināto alu un kvasu, kā arī pārnakšņojot pagājušā gadsimta sākumam atbilstoši iekārtotos numuriņos senajā muižas krogus ēkā!

Atlaide
20%

Pagatavots ar īpašu rūpību, "Barda alus" piedāvā izgaršot gan tradicionālās alus šķirnes, gan alus šķirnes, pie kurām ikdienā neesam pieraduši. Izmēģini, iespējams ekskluzīvāko alu Latvijā!

Piedāvājums spēkā līdz:
Atlaide
0%

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu