Elisange SPA – miera un harmonijas oāze

Par piedāvājumu

  Ienākot Elisange SPA telpas apbur ar krāšņo un mājīgo interjeru. Savukārt procedūru daudzveidība un meistaru darbs neļaus apmeklējumam kļūt par rutīnu un ikreiz pārsteigs ar kaut ko neparastu un nepieredzētu.

  Harmonijas un miera oāze Elisange SPA izceļas ar to, ka piedāvā pirts spa, kas sevī apvieno pirts rituālus un klasiskās spa procedūras, tādējādi palielinot abu efektivitāti. Visas SPA procedūras iekļauj Hammam jeb turku pirts rituālu, kura efektivitāte balstīta uz vidējas temperatūras un augsta mitruma līmeņa mijiedarbības principu, kas uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību un audu apasiņošanu.

  Elisange SPA ir centrs, jo vienuviet var izbaudīt ne tikai unikālo Hammam, bet arī Lauku pirti, masāžas gan vienam, gan pāriem, gan sejas kopšanas prcedūras, gan inovatīvas ķermeņa kopšanas procedūras – sāls terapijas un daudz ko citu.

  Elisange SPA piedāvājumā ietilpst:

  • sejas kopšanas rituāli (mitrinošas sejas ādas procedūras mirdzošai ādai);
  • halospa (sāls terapija);
  • SPA rituāli (visi spa rituāli iekļauj hammam – turku pirts rituālu);
  • masāžas (taizemes pēdu masāža, muguras un kakla zona masāža, klasiskā ķermeņa masāža un citas);
  • Hammam (turku pirts rituāli).

  Īpaši patīkams ir SPA salona eleganti krāšņais interjers un ekskluzīvā kosmētika, kuru salons izmanto savos rituālos, – Thalion/Thali’sens (vadošais eksperts jūras zāļu kosmētikā) un ārstnieciskās sapropeļa dūņas.

"Elisange SPA – miera un harmonijas oāze" un citas dāvanu kartes iegādājies FromMe

Atvērt dāvanu karti

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Tālr:
+371 28809888
Birojs:
Lēdurgas iela 22-61, Rīga, LV-1034
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu