Activ&SPA masāžas un SPA rituāli

Par piedāvājumu

  Activ&Spa piedāvā masāžas, SPA rituālus, skaistumkopšanas procedūras (kopšanas procedūras sejai un ķermenim), lai Jūs izskatītos un justos pasakaini. 

  Activ&Spa – palīdzēs Jums novērst šodienas veselības problēmas, ka arī novērst to iespējamās izpausmes nākotnē.

  Ar masāžu, jūs varat atbrīvoties no sāpēm un spriedzi muguras lejasdaļā, galvassāpēm, osteoartrīta un atslābināt muskuļus, kā arī mazināt spriedzi no nogurušiem pleciem. Pēc masāžas muskuļi un locītavas sāk strādāt labāk, uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Ķermeņa iekšējie orgāni sāk darboties labāk. Masāža arī sniedz enerģijas un izturības lādiņu, uzlabo garastāvokli un mazina nogurumu. Jūsu ķermeni un veselību droši varat uzticēt centra pieredzējušiem masieriem .

  Mūsu centra speciālisti nodrošina individuālu pieeju katram klientam, jo mēs mīlam savu darbu un cilvēkus, spējam cienīt katra cilvēka individuālās vajadzības, izvēloties katra klienta veselības problēmai piemērotāko risinājumu.

  Vairāk par procedūrām skatīt: http://activspa.lv/masazas/ un http://activspa.lv/sejas-kopsanas-proceduras/, http://activspa.lv/vaksacija/

  Noteikumi: Procedūru rezervācijai lūdzam savlaicīgi zvanīt uz Tālr.: +37129157486 un miniet, ka esat Realto lojalitātes kartes īpašnieks. Neaizmiersiet pie kases uzrādīt Realto lojalitātes karti!

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Baltā iela 7-501, Rīga, LV-1055

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu