Activ&Spa sporta nodarbības

Par piedāvājumu

  Activ&Spa ir sporta un atpūtas klubs. Ja vēlies izskatīties labi un būt lieliskā fiziskā formā- rīkojies jau tagad! Izkusties un gūsti prieku sporta kluba Activ&SPA nodarbībās!

  Activ& SPA jums ir sarūpējis lielisku piedāvājumu, jo ar Realto lojalitātes karti varat izmantot:

  • ūdens aerobikas nodarbības

  • vai nodarbības zālē (Pilates, Austrumu dejas, ladydance&Fitness, Fitness-joga vai Zumba) ar 10% atlaidi. 

  Pilates, austrumu dejas un ūdensaerobika ir noderīgas veselībai jebkurā vecumā. Veicot jebkuru no šīm aktivitātēm, strādā vairākas muskuļu grupas vienlaikus. Vingrinājumi stiepj muskuļus, padarot tos garākus un slaidākus, un iedarbojas arī uz dziļākām muskuļu grupām, kam ir svarīga loma skaistas figūras konstruēšanā.

  Apmeklējot mūsu nodarbības, Jūs uzlabosiet savu veselību, garastāvokli un fizisko stāvokli! Activ&SPA rūpējas par sieviešu fizisko un emocionālo labsajūtu, nodrošinot patīkamus apstākļus nodarbībām un labākos trenerus.

  Esi cītīga un dodies sportot regulāri - tikai tā Tu nometīsi lieko svaru un iegūsi sportisku formu! Nodarbības palīdzēs paaugstināt izturību un nostiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, uzlabot veselību, auguma aprises un spēju pārvaldīt savu ķermeni. Pašai nemanot, pakāpeniski uzlabosies arī emocionālais un psiholoģiskais stāvoklis.

  Vairāk par pieejamajām sporta nodarbībām: http://activspa.lv, sadaļā “Nodarbības”.

  Noteikumi

  Vasaras sezonā lūdzam sekot nodarbību grafika izmaiņām mājas lapā www.activspa.lv, vai zvanot pa Tālr.: 29157486

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Baltā iela 7-501, Rīga, LV-1055

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu