Veselības centrs Krio

Par piedāvājumu

    Krioterapija jeb aukstumterapija dod spēku, stiprina imunitāti un atjauno veselību, kā arī liek mirdzēt un vairoties dabiskajai enerģijai.

    Par Veselības centru “Krio”

    Veselības centra “Krio” profesionāļi krioterapijas jomā strādā jau astoņus gadus. Unikālā krioprocedūra, kuru praktizē “Krio” Veselības centrā, ir viena no fizikālās terapijas metodēm, kurā izmantojot aukstumu, tiek stimulētas organisma atjaunošanās funkcijas. Krioprocedūras veic pasaules sporta elites spēlētājiem, olimpiskajiem čempioniem individuālajos sporta veidos un komandu spēlēs (hokejā, regbijā, basketbolā). Un protams – krioprocedūras ir iecienītas dermatologu un kosmetologu vidū, cilvēku ādas stāvokļa uzlabošanai. Izbaudiet visus Veselības centra Krio piedāvātos pakalpojumus un Jūs jutīsiet enerģijas papildinājumu un lielisku pašsajūtu un kriosauna būs Jūsu īpašais enerģijas, jaunības un veselības noslēpums.

"Veselības centrs Krio" un citas dāvanu kartes iegādājies FromMe

Atvērt dāvanu karti

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
29596695
Birojs:
Bruņinieku iela 35a, Rīga, LV-1001

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu